Za nami Dni Otwarte, które w tym roku wyjątkowo odbywały się w ciągu dwóch dni zarówno w budynku naszej szkoły jak i Gimnazjum nr 4, które od września stanie się naszym drugim domem.

Uczniowie klas I-III z okazji Dnia Ziemi wzięli udział w VII Szkolnym Turnieju Przyrodniczym ,,Przygoda z przyrodą", turnieju sportowym oraz konkursie plastycznym. Udział w w/w konkursach był dla dzieci radością, zabawą i możliwością zgłębienia wiedzy
z zakresu ochrony środowiska przyrodniczego Ziemi.

VI Powiatowy Konkurs Poetycki ,,Piszę sercem, sercem maluję…" zakończony sukcesem uczniów.
25-04-2017

Zapraszamy na Dni Otwarte. Wszystkie informacje dostępne na plakacie.
24-04-2017

Konkurs

Przypominamy o trwającym konkursie (projekcie) realizowanym w ramach obchodów 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Konkurs dot. wykonania collage (format tradycyjny, z użyciem TI, lub z dźwiękiem i obrazem).
W piątek 21 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbyła się już IV edycja Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki "Piosenka jest dobra na wszystko".  W konkursie wzięło udział 18 uczestników z 8 piotrkowskich szkół. Jak co roku nie tylko uczestnicy, ale i zgromadzeni licznie rodzice oraz nauczyciele świetnie  bawili się przy wykonywanych przez dzieci  piosenkach o różnorodnej tematyce. Wszyscy mali wykonawcy po odebraniu nagród i dyplomów obiecali, że za rok znowu pojawią się w naszej szkole.

24-04-2017

,,Nasz Piotrków"

22 kwietnia 2017r. w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 1 w Piotrkowie Tryb. odbył się
I Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Piotrkowie Trybunalskim "Nasz Piotrków". Naszą szkołę dzielnie reprezentowały: Natalia M. z klasy IIIa oraz  Oliwia S. z klasy IIIc. Uczennice wykazały się bardzo dużą wiedzą o Piotrkowie i wywalczyły III miejsce spośród 8 piotrkowskich szkół. Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie dokumenty związane z rekrutacją do Szkoły Podstawowej Nr 10 dostępne do pobrania w zakładce ,,Rekrutacja" oraz w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 10 ul. Wojska Polskiego 37 i w sekretariacie Gimnazjum nr 4 ul. Próchnika 8/12.
12-04-2017

Wesołych Świąt!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół
oraz wesołego „Alleluja”
,,Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj"
Dziś uczniowi naszej szkoły mieli możliwość stanąć ,,oko w oko" ze sztukami walki. W arkana trudnej sztuki karate wprowadził nas uczeń klasy II ,,b"- Kacper Węglewski i jego siostra Sandra. Czy znajdą się wśród Was chętni aby pokonywać własne słabości?

ul. Próchnika 8/12
e-mail: sp10@sp10.piotrkow.pl