Szkoła Podstawowa nr 10
im. Mikołaja Reja w Piotrkowie Trybunalskim

Grono Pedagogiczne - 2023/2024

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =

ROK SZKOLNY 2023/2024


Michał Czarczyk – Dyrektor, historia, wiedza o społeczeństwie
Dariusz Tokarski – Wicedyrektor, język polski, informatyka

 
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZANY PRZEDMIOT
Ałaszewska Marta Psycholog
Andryańczyk Paulina Edukacja wczesnoszkolna, przyroda
Brauła-Socha Anetta Język angielski
Baur Emil Muzyka, plastyka, świetlica
Bednarczyk Małgorzata Nauczyciel wspomagający
Bieniek Izabela Pedagog specjalny, rewalidacja
Boras Anetta Edukacja wczesnoszkolna
Borowiecka Anna Nauczyciel wspomagający
Budzisz Sylwia Technika
Chałubek Katarzyna Rewalidacja
Cygan Anetta Przyroda, biologia
Drobik Sylwia Edukacja wczesnoszkolna
Gałecka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Guga Brygida Nauczyciel wspomagający
Gębalska Bożena Fizyka, matematyka, informatyka
Grzejdziak Katarzyna Nauczyciel wspomagający
Jakubowska Wioletta Język polski
Jarocka Emilia Edukacja wczesnoszkolna
Karbowniczek Piotr Wychowanie fizyczne
Karkocha-Wilczko Marlena Wychowanie fizyczne
Klęska Monika Język polski, historia
Koziorowska Katarzyna Język polski
Krawczyk Anna Edukacja wczesnoszkolna
Krawczyk Marcin Język angielski, informatyka
Kroczyński Tomasz Wychowanie fizyczne
Kruszyńska Eliza Matematyka
Kuźnicka Agnieszka Religia
Łabuzińska Martyna Nauczyciel wspomagający
Ławniczek Irena Technika, edukacja dla bezpieczeństwa
Molińska Elżbieta Pedagog, doradztwo zawodowe
Nowak Irmina Nauczyciel wspomagający, logopeda
Olasik Anna Nauczyciel wspomagający
Pabich Ewelina Religia
Patynek Bogusława Edukacja wczesnoszkolna
Pawlikowska-Renkiel Katarzyna Język angielski
Piekarska Aleksandra Historia, geografia
Pełeszczak Piotr Historia, WOS
Romanowska Maria Nauczyciel wspomagający
Sala Karol Wychowanie fizyczne
Słodkowska Lidia Język niemiecki
Sośnia Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Stefańska Edyta Edukacja wczesnoszkolna
Stępińska Renata Chemia, informatyka
Świstak Edyta Edukacja wczesnoszkolna
Turniak Marzena Matematyka
Tymanowska Izabela Język angielski
Wąchała Paweł Wychowanie fizyczne
Wojciechowska Aneta Plastyka, świetlica
Woźnicka Renata Język angielski
Wróbel Edyta Biblioteka
Zając Mariusz Wychowawca świetlicy