Dnia 26 października 2018 r. uczniowie klas I - III wybrali się do Miejskiego Ośrodka Kultury  w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie obejrzeli musical profilaktyczny pt. „Co w trawie piszczy?” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego FORTE. Aktorzy przedstawili przeróżne stworzenia żyjące na łące.
Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy najmłodszych uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym pt. „Biało-czerwone – moje barwy narodowe”

Światowy Dzień Mycia Rąk został ustanowiony przez UNICEF w 2008 roku. Przypada on na 15 października. Regularne i dokładne mycie rąk, zwłaszcza przed posiłkami, to jeden z najważniejszych nawyków higieny, który warto przekazywać dzieciom.

Szanowni Rodzice. W dniu 6 listopada (wtorek) zapraszamy na konsultacje pedagogiczne. Nasi nauczyciele będą czekali na Państwa w godzinach 16.30-17.30. Serdecznie zapraszamy!
5 października 2018 r. uczniowie klasy 5 a odwiedzili interaktywne centrum edukacji „Giganty mocy” w Bełchatowie, które w sposób multimedialny prezentuje proces wytwarzania energii elektrycznej z wykorzystaniem węgla brunatnego.
17-10-2018

Spotkanie autorskie

Co zrobić, żeby spełniać swoje marzenia, te duże i te małe? Jak zostać "pisaczką"? Na te pytania uczniowie klas II a i II b mogli usłyszeć odpowiedź na spotkaniu autorskim z Edytą i Robertem Zarębskimi w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
10 października 2018 roku uczniowie klas V-VIII pod opieką pani Edyty Wróbel i Katarzyny Grzejdziak uczestniczyli w warsztatach poświęconych sztuce powstawania komiksu w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Uczniowie klas IV i V uczestniczyli w spotkaniu Grażyną Bąkiewicz – pisarką, historykiem. Opowiedziała ona młodym czytelnikom nie tylko o historiach, które trafiły do jej książek, ale także o swoich własnych przygodach z historią rozumianą jako dzieje, przeszłość – narodu, kraju, miasta, wsi, rodziny...

W dniu 9 października zapraszamy na konsultacje pedagogiczne. Nasi nauczyciele będą czekali na Państwa w godzinach 16.30-17.30
Dnia 1 października  rozstrzygnięty został konkurs Samorządu Uczniowskiego pod hasłem „Moje miasto – moje miejsce”.

ul. Próchnika 8/12
e-mail: sp10@sp10.piotrkow.pl

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna