Nasi uczniowie, pod opieką p. Małgorzaty Kowalczyk mieli możliwość brania udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Na tropie ginących zawodów”zorganizowanym przez: Wydawnictwo PROMYCZEK, Stowarzyszenie „Promyczek Dzieciom” oraz Związek Rzemiosła Polskiego w Nowym Sączu.
21-05-2018

Cecyliada 2018

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. M. Kowalczyk  brali udział dnia 13 maja 2018 r. w Archidiecezjalnym Przeglądzie Piosenki Maryjnej Cecyliada - Tuszyn Las 2018 w Tuszynie Lesie.
Nadia z kl. 2 a otrzymała 2 miejsce.
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych konkursach.
Uczniowie klasy III c odbyli nietypowe spotkanie z liderami walki o wolną Polskę z 1918 r. - obejrzeli wystawę plenerową, która jest częścią akcji edukacyjnej Instytutu Pamięci Narodowej „Biało-czerwony szlak. Moja Niepodległa”. Inauguracja ekspozycji odbyła się w poniedziałek (21.05) ) w południe, na placu przed kościołem pw. św. Jakuba (Fara).

12-04-2018

Warsztaty

Dnia 10.04.2018r. finalista i laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego wzięli udział w warsztatach laboratoryjnych zorganizowanych przez I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.
Patryk Rogalski uczeń klasy 2 gimnazjum uzyskał tytuł laureata w konkursie tematycznym Matematyka Moja Pasja.
Opiekun Ewa Kulik

W dniu 10 kwietnia zapraszamy na konsultacje pedagogiczne. Nasi nauczyciele będą czekali na Państwa w godzinach 17.30-18.30
W dniach 27 i 28 marca w naszej szkole (ul. Wojska Polskiego 37) odbył się KIERMASZ WIELKANOCNY zorganizowany przez p. Emilię Jarocką oraz opiekunów SU. Uczniowie klasy I „b”, II „a” oraz III „b” przekazali na kiermasz stroiki świąteczne. Pozostałe ozdoby wykonali uczniowie klas: I „a”, II „a”, II „b” oraz III „a”. Dziękujemy za pomoc w organizacji kiermaszu świątecznego.

01-04-2018

Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy życzenia wszystkim Uczniom i ich Rodzinom spokojnych, pogodnych świąt. Życzymy Wam dni wypełnionych czasem spędzonym z najbliższymi, refleksyjnych, tradycyjnych chwil i do zobaczenia po świętach w środę - 04 kwietnia.
28-03-2018

„PANI WIOSNA”

Dnia 21 marca rozstrzygnięty został konkurs Samorządu Uczniowskiego pod hasłem „Pani Wiosna”.
28-03-2018

Konkurs ECDL

Dnia 19 marca 2018 w Szkole Podstawowej nr 16 odbył się IV Wojewódzki Konkurs Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL – moduł S10.
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim w składzie Jan Fusy, Kacper Jeż i Piotr Ziębiński zajęła III miejsce. Indywidualnie Piotr Ziębiński zajął I miejsce.

ul. Próchnika 8/12
e-mail: sp10@sp10.piotrkow.pl

Czwartek 16 maja 2024

Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan