Uczniowie klas ósmych uczestniczyli dziś w niecodziennym spotkaniu ze Stanisławem Wyspiańskim, które odbyło się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.

16 października 2019 r., uczniowie  klasy 7a, uczestniczyli w półgodzinnej próbie bicia rekordu w jednoczesnym przeprowadzaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób.
Dziś, 22 października 2019 roku, uczniowie z klas pierwszych naszej szkoły uroczyście zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim.
Od 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
Jak co roku, także i dziś, 14 października br., uczniowie naszej szkoły uroczyście uczcili rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.
10-10-2019

BALON ZA UŚMIECH!

10 października 2019 roku uczniowie klasy VI B wzięli udział w happeningu „Balon za uśmiech”, który zorganizował Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II edycji ogólnopolskiego konkursu „Niezwyciężeni 1918–2018. Ofiary totalitaryzmów”.
    W miniony piątek, 4 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia.
08-10-2019

LEKCJE W MEDIATECE!

W ostatnich dniach uczniowie z klas drugich uczestniczyli w niezwykłych lekcjach bibliotecznych w Mediatece.
Do serca przytul psa,
Weź na kolana kota,

Uczniowie klasy VA wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Pawlikowską-Renkiel i Panią Edytą Wróbel uczestniczyli w zajęciach „Właściciel czy opiekun? Zwierzę czy przyjaciel?” w Bibliotece Pedagogicznej.

ul. Próchnika 8/12
e-mail: sp10@sp10.piotrkow.pl