Nasza szkoła uczestniczy w projekcje  "Sztuka łódzka na tle sztuki europejskiej. Wykluczeni/ Włączeni”.
17 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Kota.
Nasza uczennica, Klementyna Kubacka została wyróżniona w XV Festiwalu "Kolęda Pieśnią Zgody"
Ferie zimowe 2020 z Komendą Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim
Jastrząb, sokół i sowa – to ptaki, które dziś można było podziwiać na wyjątkowej lekcji przyrody.
    W październiku 2019 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Maska - niejedną kryje tajemnicę".
Podsumowanie projektu edukacyjnego „Opowieści o Stanisławie Moniuszce”.
8 stycznia 2020 r.uczniowie klasy Ia i IIa, w ramach programu „Bezpieczne ferie”, uczestniczyli w wycieczce do Państwowej Straży Pożarnej.
     20 grudnia 2019 roku  uczniowie  klas IV naszej szkoły sprawdzili swoje umiejętności językowe podczas Szkolnego Konkursu Literowania „Spelling Champion”.
Wśród wielu atrakcji w ramach 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazł się również pokaz wyjątkowych aut.

ul. Próchnika 8/12
e-mail: sp10@sp10.piotrkow.pl