"ROZŚPIEWANA DZIESIĄTKA"

IMG-20240604-WA0003
- Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

"Rozśpiewana Dziesiątka"

We wtorek, 4.06.2024 r. w murach naszej szkoły rozbrzmiały dźwięki angielskich utworów wykonywanych przez uczennice z Piotrkowa i okolic w ramach konkursu "SingEng" - edycja dla szkół podstawowych.

Konkurs stwarzał możliwość wykazania się umiejętnościami wokalnymi oraz znajomością języka angielskiego i cieszył się sporym zainteresowaniem.

Nagroda głowna - puchar i cenna karta upominkowa do Empiku trafiła do uczennicy Szkoły Podstawowej nr 13 - Michaliny Wróbel. Drugie miejsce za utwór "Easy on Me" Adele zdobyła reprezentantka Szkoły Podstawowej w Staszowie - Alicja Choin. Na podium stanęła również nasza uczennica, Alicja Książek z klasy VI b, za interpretację niełatwego utworu "From the start" z repertuaru Laufey.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.