WARSZTATY WIELKANOCNE

tyt
- w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. To radosny czas, na który z wytęsknieniem wyczekują zarówno dzieci, jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które warto przekazywać młodszym pokoleniom.
        W poniedziałek 25 marca uczniowie klasy II b wzięli udział w warsztatach wielkanocnych, które odbyły się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piotrkowie Trybunalskim. Program warsztatów obejmował wykonanie kartek wielkanocnych oraz malowanie farbami jajek z gipsu ceramicznego. Mając do dyspozycji różnorodność materiałów, uczniowie stworzyli piękne prace.
         Uczestnictwo w warsztatach stworzyło warunki do rozwijania ich kreatywności i twórczości.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i przemiłą atmosferę.