SZKOLNY FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

SZKOLNY FESTYN
Z OKAZJI
DNIA DZIECKA

Zabawa zorganizowana została na szkolnym boisku oraz sali gimnastycznej. Było coś dla młodych i nieco starszych. Pełen wrażeń pokaz akrobatyki przygotowany przez Piotrkowską Fundację Talentów - nie dało się ukryć, że w niektórych drzemią prawdziwe talenty!

Następnie odbyły się zawody sportowe, strefa zabaw na dmuchanych zjeżdżalniach, boisku szkolnym oraz piknik na kocyku. Smakołyki, zabawa i atrakcje – tak w trzech słowach można opisać to co działo się na boisku szkolnym. Wesołe harce na dmuchanych zjeżdżalniach przeplatały się z zabawami prowadzonymi przez nauczycieli. Były tańce, tor przeszkód. Każda klasa przygotowała sobie piknik, podczas którego zajadała się różnymi smakołykami.

Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku.