„Spelling Champion”

- konkurs dla uczniów szkół podstawowych

W piątek 31 marca 2023 r.  w murach naszej szkoły ponownie gościliśmy uczniów z piotrkowskich szkół podstawowych, którzy przybyli do nas, aby wziąć udział w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Literowania „Spelling Champion”.
      Do konkursu przystąpiło 26 uczniów z klas 4 i 5.  Wszyscy uczestnicy byli doskonale przygotowani i wykazali się bardzo dobrą znajomością alfabetu oraz słownictwa w języku angielskim.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii klas IV
I miejsce – Iga Gałkowska SP 13
II miejsce – Weronika Dzieja SP 10
III miejsce – Lena Siwocha – SP 5

W kategorii klas V
I miejsce – Nikodem Nowak SP 12
II miejsce – Krzysztof Hilski SP 11
III miejsce – Alicja Banaszczyk SP 13
III miejsce  - Natalia Żabicka SP 10

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody
ufundowane przez Przewodniczącego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Pana Mariana Błaszczyńskiego,
Radę Rodziców SP 10 oraz Wydawnictwo Oxford University Press.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele języka angielskiego SP 10:
                                                                                                 Renata Woźnicka
                                                                                                 Izabela Tymanowska