Rekolekcje

rekolekcje_wielkopostne_2011
Informujemy, że w dniach 19.03, 20.03, 21.03. 2018 roku zaplanowane zostały Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów klas I - VII, oraz klas gimnazjalnych zgodnie z poniższym harmonogramem
Poniedziałek 19 marca:
godz. 09:00 - msza św. z nauką dla klas II i III gimnazjum - kościół Św. Jakuba "FARA"
godz. 10:30 - nauka dla dzieci klas I-III w kościele Św. Jacka i Doroty
godz. 11:00 - msza św. z nauką dla klas IV - VII - kościół św. Jakuba "FARA"
Wtorek 20 marca:
godz. 09:00 - spowiedź i msza św. z nauką dla klas II i III gimnazjum - kościół Św. Jakuba "FARA"
godz. 10:30 - msza św. z nauką dla dzieci klas I-III w kościele Św. Jacka i Doroty
godz. 11:00 - spowiedź i msza św. z nauką dla klas IV - VII - kościół Św. Jakuba "FARA"
Środa 21 marca:
godz. 09:00 - msza św. z nauką na zakończenie rekolekcji dla klas II i III gimnazjum - kościół Św. Jakuba "FARA"
godz. 10:30 - msza św. z nauką dla dzieci klas I-III w kościele św. Jacka i Doroty
godz. 11:00 - msza św. z nauką na zakończenie rekolekcji dla klas IV - VII - kościół Św. Jakuba "FARA".

Dzieci i Młodzież pod opieką nauczyciela, z którym w tym czasie mają zajęcia, udają się do Kościoła Św. Jacka i Doroty (uczniowie klas I-III) a do Kościoła Św. Jakuba "FARA" (uczniowie klas IV-VII, oraz klasy gimnazjalne).
Pozostałe zajęcia odbywają się zgodnie z ustalonym planem lekcji dla poszczególnych oddziałów.
Uczniowie, którzy nie biorą udziału w rekolekcjach, pozostają w świetlicy szkolnej, gdzie mają w tym czasie zapewnioną opiekę.