PODRÓŻ PRZEZ KONTYNENTY

I_miejsce
Dziś, 22.11.2019 roku nasi uczniowie zajęli I miejsce w miejskim konkursie pod hasłem "Przez kontynenty".
A to wszystko nie jest fantazja,
tylko dzika piękna Azja!

Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim. Uczennice klas VIA i VIB miały wykonać trzy zadania: rozwiązać test związany z informacjami o kontynentach, wykonać pracę plastyczną oraz ułożyć rymowankę o Azji.

Naszą szkołę reprezentował pięcioosobowy zespół: Pięć na dziesięć w składzie: Oliwia Badek, Veronika Bilkovska, Anna Gordon, Zofia Jeleńczak i Nikola Kowalewska. Uczennice dzielnie radziły sobie z powierzonymi zadaniami. Spotkanie w bibliotece było okazją do pogłębiania zainteresować czytelniczych, rozwijania wrażliwości plastycznej, twórczej wyobraźni i dobrą zabawą integrującą grupę.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!