PIOTRKOWSKI TURNIEJ GIER I ZABAW

- zorganizowany przez OSiR w Piotrkowie Trybunalskim

Dzisiaj, 4 kwietnia, nasza szkoła wzięła udział
w Piotrkowskim Turnieju Gier i Zabaw dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną,
który został zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.

Każda reprezentacja szkoły miała do wykonania 12 zadań ruchowych.  Wszyscy zawodnicy chętnie
i z wyjątkowym zaangażowaniem wykonywali zadania. Ćwiczenia wykonywali prawidłowo. Poszczególne konkurencje dawały naszej drużynie ogromne emocje.

Nasza szkoła zwyciężyła zdobywając Puchar, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.

Takie wydarzenia to nie tylko upowszechnianie sportu i rekreacji wśród osób z niepełnosprawnością intelektualną ale nawiązanie przyjaźni i zdrowej rywalizacji z rówieśnikami z pozostałych placówek oraz promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu.