DZIEŃ RODZINY

- W KLASIE 3C

Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót.
W niej wyrasta człowiek.

12 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji  ,,Dnia Rodziny’’.

Na imprezę przybyli wszyscy rodzice uczniów klasy 3C. Uczniowie tego zespołu przedstawili swoim najbliższym program artystyczny. Zaprezentowali własne umiejętności aktorskie, taneczne i wokalne będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich Rodziców. Z ogromnym zaangażowaniem mali aktorzy przygotowali się do prezentowanych ról, wiedząc, że przedstawienie to dedykowane jest ukochanym Rodzicom. Następnie dzieci złożyły swoim najbliższym najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyły upominki.

Po części artystycznej wszyscy spędzili wspólnie czas przy „słodkim stole”.

Impreza ta dostarczyła zebranym wiele radości, porywu serca, wzruszeń  i ciekawych przeżyć.