DZIEŃ OTWARTY

MicrosoftTeams-image (25)
25 marca, w godz. 9.00 - 13.00

Dziś, 25 marca, w godz. 9.00 - 13.00, odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty.
To wydarzenie na stałe wpisało się już w życie szkoły.

Przyszli uczniowie i ich rodzice mogli zwiedzić całą szkołę: sale lekcyjne, świetlicę, bibliotekę, salę gimnastyczną i pracownię komputerową. Poruszanie się po budynku szkolnym ułatwiali ósmoklasiści, którzy z ogromnym zaangażowaniem pełnili honory Gospodarzy.

Przedszkolaki i ich rodzice mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka naszej placówki. Dzieci natomiast mogły również „przymierzyć się” do szkolnych ławek, uczestniczyć także w krótkich lekcjach i fizycznych doświadczeniach.

Wśród propozycji, które przedstawiliśmy najmłodszym, znalazły się ponadto zajęcia z kodowania, a także liczne gry i zabawy ruchowe. Dzieci mogły także potańczyć, czy wykonać samodzielnie ciekawe prace plastyczne.

Atrakcji było na tyle dużo, że gościom trudno było opuścić szkolne sale
i wrócić do domu.
Mamy nadzieję, że spotkamy się już we wrześniu!