Sportowe emocje

15349749_1407051609304955_9138268764385362625_n
W grudniu uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Katowic. Głównym jej celem był mecz hokeja (Zagłębie Sosnowiec vs Naprzód Janów - wynik 9:3). Nie zapomnieliśmy o innych atrakcjach tego miasta, zwiedzaliśmy bowiem pomnik Powstańców Śląskich, katowicki ,,Spodek'', jednak wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na założenie łyżew i możliwość jazdy po tej wielkiej tafli lodu.

Nasi uczniowie wzięli również udział w akcji ,,Teddy Bear Toss'', która polegała na wrzuceniu przywiezionych maskotek na lodowisko przy pierwszej strzelonej bramce przez drużynę Zagłębia. Zebrane zabawki trafią do m.in. Zespołu Opiekuńczo - Wychowawczego Nr 3 i 4 w Sosnowcu oraz do Towarzystwa Pomocy Dzieciom. Niespodzianką było zaproszenie nas przez zawodników w celu zrobienia sobie wspólnego zdjęcia. W podziękowaniu za udział w akcji otrzymaliśmy pamiątkową koszulkę z autografami zawodników Zagłębia Sosnowiec.