We wtorek, 5 maja br., uczniowie klasy 2a oraz 3a udali się na wycieczkę do pięknego miasta nad Wisłą -Torunia.
Zwiedzili stare miasto szukając i licząc pomniki toruńskich zwierząt, udali się pod pomnik i dom Mikołaja Kopernika. Będąc w rodzinnym mieście polskiego astronoma, uczestniczyli w seansie o wszechświecie w Planetarium. Wielką atrakcją było wypiekanie toruńskich pierników pod okiem mistrzów cukiernictwa.
Wszyscy wrócili w wyśmienitych humorach i jednogłośnie uznali, że wycieczka była bardzo udana.
Wszyscy wrócili w wyśmienitych humorach i jednogłośnie uznali, że wycieczka była bardzo udana.