Mikołajkowe czytanie dla najmłodszych

DSC01421
Gimnazjaliści przygotowali niespodziankę dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. 6 grudnia - w mikołajki odwiedzili budynek szkoły przy ulicy Wojska Polskiego pod opieką nauczyciela bibliotekarza – Edyty Wróbel.
Młodzież wcieliła się w bohaterów literackich i zaprezentowała wybrane fragmenty baśni H. Ch. Andersena oraz „Opowieści z Narnii”.
Tego dnia wśród bohaterów literackich nie mogło zabraknąć Mikołaja, który wręczył najmłodszym słodkie upominki. Gimnazjaliści przygotowali dla najmłodszych puzzle, rebusy, zagadki i kolorowanki związane tematycznie z czytanymi tekstami.
Spotkanie sprawiło uczniom wiele radości, a gimnazjalistom ogromną satysfakcję i motywację do przygotowania kolejnych, które rozbudzą  wśród najmłodszych pasję czytania. Wspólnie spędzony czas upłynął miło i zabawnie.