KONKURS HISTORYCZNY „W IMIĘ MIŁOŚCI OJCZYZNY” XVIII EDYCJA 2019

zdjecie 1 konkurs
Dnia 9 maja 2019 roku odbyła się XVIII edycja konkursu historycznego „W imię miłości Ojczyzny”.
     Kolejna edycja konkursu została zorganizowana przez Szkołę Podstawową Nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim, Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim oraz Stowarzyszenie Rodzina Katyńska Ziemi Piotrkowskiej. Konkurs był przeznaczony dla uczniów gimnazjów oraz szkół podstawowych z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego, powiatu piotrkowskiego, opoczyńskiego
i tomaszowskiego. Celem konkursu było upamiętnienie 79. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, upowszechnianie wśród młodzieży dziejów najnowszej historii Polski.
     Naszą szkołę w konkursie reprezentowali: Natalia Kowalska, Igor Sporysiak, Natalia Szczepańska, Michał Kępski, Michał Kacprzyk .
    Ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród i dyplomów dla uczestników oraz uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 28.05.2019 roku o godz. 1200 w Centrum Idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Rycerska 3.