"JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE"

- wyniki konkursu

31 października 2023 r. odbyło się w naszej szkole
podsumowanie szkolnego konkursu „Jestem bezpieczny na drodze”.

Głównym celem przedsięwzięcia było poszerzenie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci oraz motywowanie do podejmowania działań. Uczestnikami konkursu byli uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej odnoszącej się  do tematyki konkursu przy wykorzystaniu dowolnej techniki. Uczniowie klas trzecich mieli dodatkowe zobowiązanie, oprócz pracy musieli wykazać się swoją wiedzą, rywalizując w teście o bezpieczeństwie.
           Zainteresowanie konkursem było duże, dzieci wykazały się dużą wiedzą, pomysłowością  i kreatywnością, wykonali przeróżne prace. Laureaci konkursowych zmagań otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i upominki.

Zwycięzcami konkursu plastycznego zostali:
Hanna Król – klasa Ia, Julia Kowalska - klasa I b, Dawid Chamernik – klasa I c,
Kaja Kocięba – klasa II a, Wiktor Niewieczerzał – klasa II b, Maja Glińska - klasa IIc
Alicja Wojciechowska - kasa IIIa, Amelia Skrobek – klasa III b, Mikołaj Roman – klasa III c

Zwycięzcami konkursu wiedzy o bezpieczeństwie zostali:
Katarzyna Jaśkowska – klasa III a, Franciszek Węglarski – klasa III b,
Piotr Mantyk – klasa III c

Wszystkim uczniom składamy podziękowania za udział w konkursie.