CZY ZNACIE TE MAŁE POSTACIE?

P1030281
Uczniowie klas IIb, IIIa, IIIb reprezentowali naszą szkołę w konkursie, który dziś, 21.11.2019 roku odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
        Dzieci spotkały się z małymi postaciami z książek, m. in. Paluszkiem, krasnoludkami, królewną Aurelką, Guciem.  Uczestnicy mieli wykonać trzy zadania: rozwiązać test związany z bohaterami książek, wykonać pracę plastyczną oraz ułożyć rymowankę o wylosowanej postaci.    Naszą szkołę reprezentowały dwa pięcioosobowe zespoły:

Dziesiątka na piątkę w składzie: Lena Kawałek, Patrycja Sosnowska, Franciszek Heinzel i Mateusz Kompała oraz Czytelniczki: Kornela Banaszczyk, Lena Jabłońska, Lena Natkańska, Julia Nawrocka, Alicja Wojtak.

Uczniowie dzielnie radzili sobie z powierzonymi zadaniami. Spotkanie w bibliotece było okazją do pogłębiania zainteresowań czytelniczych, rozwijania wrażliwości plastycznej oraz twórczej wyobraźni naszych młodych czytelników.