15285052_1406453356031447_6773562784673971010_n
7 XII 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 12 odbyło się uroczyste podsumowanie akcji ,,Bezpieczne życie" realizowanej w ramach programu „Bezpieczne Miasto”. W uroczystości wzięli udział m.in. wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek i przedstawiciele miejskich służb ratowniczych oraz koordynator programu p. Nina Kołek z Referatu Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta. Uczniowie naszej szkoły z klas II a i II b uświetnili spotkanie atrakcyjnym programem artystycznym. Zaprosili do leśnej szkoły ruchu drogowego w strojach, które powstały m.in. dzięki inwencji ich rodziców.
Uczniowie naszej szkoły z klas II a i II b uświetnili spotkanie atrakcyjnym programem artystycznym. Zaprosili do leśnej szkoły ruchu drogowego w strojach, które powstały m.in. dzięki inwencji ich rodziców. Podczas podsumowania akcji wręczono nagrody wszystkim zwycięzcom konkursu „Bezpieczne dziecko - bezpieczny człowiek". Można było także oglądać albumy prac plastycznych uczniów z poszczególnych szkół.