GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
ZEBRANIA Z RODZICAMI
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA | DZIEŃ | GODZINA DOSTĘPNOŚCI |
Ałaszewska Marta | ŚRODA | 16:20-17:20 |
Andryańczyk Paulina | ŚRODA | 9:40-10:40 |
Baur Emil | WTOREK | 16:30-17:30 |
Bednarczyk Małgorzata | WTOREK | 12:35-13:35 |
Bieniek Izabela | PONIEDZIAŁEK | 7:00-8:00 |
Boras Anetta | WTOREK | 12:50-13:50 |
Borowiecka Anna | PONIEDZIAŁEK | 14:30-15:30 |
Brauła-Socha Anetta | ŚRODA | 14:30-15:30 |
Budzisz Sylwia | ŚRODA (co dwa tygodnie) | 15:00-16:00 |
Bystrzanowska-Wróbel Agnieszka | ŚRODA | 10:00-11:00 |
Chałubek Katarzyna | PIĄTEK | 7:00-8:00 |
Ciach Wiktoria | PIĄTEK | 11:00-12:00 |
Cygan Anetta | WTOREK | 7:00-8:00 |
Czarczyk Michał | WTOREK | 14:50-15:50 |
Drobik Sylwia | POIEDZIAŁEK | 11:35-12:35 |
Gałecka Małgorzata | CZWARTEK | 15:20-16:20 |
Gębalska Bożena | PONIEDZIAŁEK | 14:35-15:35 |
Grzejdziak Katarzyna | ŚRODA | 14:30-15:30 |
Guga Brygida | CZWARTEK | 7:50-8:50 |
Jakubowska Wioletta | CZWARTEK | 7:00-8:00 |
Jarocka Emilia | PONIEDZIAŁEK | 11:35-12:35 |
Karkocha-Wilczko Marlena | CZWARTEK | 15:45-16:45 |
Klęska Monika | PONIEDZIAŁEK | 15:20-16:20 |
Koziorowska Katarzyna | PONIEDZIAŁEK | 7:00-8:00 |
Krawczyk Marcin | PONIEDZIAŁEK | 15:35-16:35 |
Kroczyński Tomasz | PONIEDZIAŁEK | 15:30-16:30 |
Kruszyńska Eliza | CZWARTEK | 13:35-14:35 |
Kuźnicka Agnieszka | PONIEDZIAŁEK | 13:50-14:50 |
Łabuzińska Martyna | PIĄTEK | 11:50-12:50 |
Molińska Elżbieta | CZWARTEK | 15:30-16:30 |
Nowak Irmina | CZWARTEK | 13:35-14:35 |
Olasik Anna | PONIEDZIAŁEK | 12:35-13:35 |
Pabich Ewelina | PONIEDZIAŁEK | 12:50-13:50 |
Patynek Bogusława | ŚRODA | 12:10-13:10 |
Pawlikowska-Renkiel Katarzyna | WTOREK | 15:20-16:20 |
Pełeszczak Piotr | PONIEDZIAŁEK | 14:30-15:30 |
Piekarska Aleksandra | CZWARTEK | 14:35-15:35 |
Romanowska Maria | WTOREK | 13:45-14:45 |
Sala Karol | PIĄTEK | 7:00-8:00 |
Słodkowska Lidia | PONIEDZIAŁEK | 7:00-8:00 |
Sośnia Małgorzata | WTOREK | 12:35-13:35 |
Stępińska Renata | CZWARTEK | 7:00-8:00 |
Stefańska Edyta | PONIEDZIAŁEK | 11:35-12:35 |
Świstak Edyta | PIĄTEK | 9:50-10:50 |
Tokarski Dariusz | WTOREK | 14:30-15:30 |
Turniak Marzena | ŚRODA | 13:35-14:35 |
Tymanowska Izabela | ŚRODA | 13:35-14:35 |
Wąchała Paweł | PIĄTEK | 7:00-8:00 |
Woźnicka Renata | PONIEDZIAŁEK | 13:45-14:45 |
Wróbel Edyta | WTOREK | 13:30-14:30 |
Zając Mariusz | ŚRODA | 11:00-12:00 |
ZEBRANIA Z RODZICAMI
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
12.09.2023 r. - pierwsze zebrania z rodzicami kl. 4-8
13.09.2023 r. – pierwsze zebrania z rodzicami kl. 1-3
12.12-13.12.2023 r. – zebrania z rodzicami
24.01-25.01.2024 r. – zebranie z rodzicami
9.04.2024 r. – zebrania z rodzicami (klasy 8)
7.05.2024 r. – zebrania z rodzicami
13.09.2023 r. – pierwsze zebrania z rodzicami kl. 1-3
12.12-13.12.2023 r. – zebrania z rodzicami
24.01-25.01.2024 r. – zebranie z rodzicami
9.04.2024 r. – zebrania z rodzicami (klasy 8)
7.05.2024 r. – zebrania z rodzicami