Społeczność Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim już po raz kolejny uczestniczyła dziś w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”.

Nasza szkoła realizuje projekt konkursowy z dziedziny edukacji ekologicznej pod nazwą: „Ekopracownia pod chmurką”.
Na dzień 5.11.2019 roku /wtorek/, w godz. 17.00 – 18.00 ustalono konsultacje z rodzicami.
23 października 2019 r. klasa 2c uczestniczyła w zajęciach warszatowych pod tytułem „Abecadło”, które odbyły się w Bibliotece Pedagogicznej.
Uczniowie klas ósmych uczestniczyli dziś w niecodziennym spotkaniu ze Stanisławem Wyspiańskim, które odbyło się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.

16 października 2019 r., uczniowie  klasy 7a, uczestniczyli w półgodzinnej próbie bicia rekordu w jednoczesnym przeprowadzaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób.
Dziś, 22 października 2019 roku, uczniowie z klas pierwszych naszej szkoły uroczyście zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim.
Od 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
Jak co roku, także i dziś, 14 października br., uczniowie naszej szkoły uroczyście uczcili rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.
10-10-2019

BALON ZA UŚMIECH!

10 października 2019 roku uczniowie klasy VI B wzięli udział w happeningu „Balon za uśmiech”, który zorganizował Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim.

ul. Próchnika 8/12
e-mail: sp10@sp10.piotrkow.pl

Niedziela 19 maja 2024

Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna