"Z PODWÓRKA NA STADION"

IMG_20240423_114925_1
- o PUCHAR TYMBARKU

23 kwietnia na Stadionie Miejskim Concordia odbył się turniej
"Z podwórka na stadion - o Puchar Tymbarku".

Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. Nasza szkoła rywalizowała w grupie II z zespołami ze Szkoły Podstawowej nr 2 (III zespół), Szkoły Podstawowej nr 5  oraz Prywatnej Szkoły Podstawowej .

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z zespołem Prywatnej Szkoły Podstawowej wygrywając 2-1 (bramki zdobyli: Miłosz Pachulski oraz Natan Filipczak), w drugim i trzecim meczu ulegliśmy późniejszym finalistą z SP Nr 5 i SP Nr 2 .

Rywalizację w turnieju zakończyliśmy na V miejscu.

Nasz bramkarz Illia Hontar otrzymał nagrodę Fair Play za wzorową postawę podczas rozgrywek.

Nasza szkołę reprezentowali: Illia Hontar, Miłosz Pachulski, Natan Filipczak, Tymon Gębalski, Kajetan Kozioł, Franciszek Dłużewski, Igor Radomiak, Joachim Robaszek.