ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT

1703772015599
- akcja Samorządu Uczniowskiego

Cieszymy się ogromnie, że już po raz kolejny nasza szkoła
wzięła udział w szczególnie ważnej akcji społecznej!

W ostatnim czasie, tuż przed świętami zorganizowaliśmy
świąteczną zbiórkę karmy dla miejscowego schroniska dla zwierząt,
a rezultaty tej inicjatywy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli, udało nam się zgromadzić imponującą ilość karmy, która trafiła bezpośrednio do zwierząt potrzebujących pomocy. Wasza hojność i otwarte serca naprawdę zrobiły różnicę w życiu tych bezdomnych zwierząt.
        Chcemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję, przynosząc karmę, kocyki i okazując wsparcie dla naszych mniej szczęśliwych przyjaciół. Wasza dobroć sprawiła, że możemy poczuć się dumni jako społeczność, dbając nie tylko o siebie nawzajem, ale także o te stworzenia, które nie mają swojego domu.
    Dyrekcja piotrkowskiego schroniska podziękowała naszym wspaniałym uczniom przekazując dzieciom kolorowanki, długopisy, naklejki i balony.
       Cieszmy się razem z sukcesu tej akcji, a jednocześnie bądźmy gotowi kontynuować nasze dobre uczynki i angażować się w dalsze inicjatywy społeczne.

Brawo Uczniowie SP 10 !