PIERWSZAKI W STREFIE ODKRYWANIA, WYOBRAŹNI I AKTYWNOŚCI

- w MEDIATECE

Dziś, uczniowie z klasy 1b odwiedziła piotrkowską Mediatekę. Uczniowie byli w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności – SOWA.
To małe centrum nauki intrygujące, pobudzające wyobraźnię i zachęcające do eksperymentowania.

Dzieci z zachwytem eksplorowały różnorodne interaktywne wystawy i eksperymenty. Dotykając, obserwując i doświadczając na własnej skórze, odkrywały tajemnice nauki w najbardziej atrakcyjny sposób.
      W trakcie wizyty dzieci miały okazję pogłębić swoją wiedzę na temat wszechświata, fizyki, biologii i wielu innych dziedzin nauki. Każde dziecko mogło znaleźć coś ciekawego dla siebie, a radość i zaciekawienie maluchów sprawiały, że wycieczka była prawdziwą przygodą.

To wyjątkowe doświadczenie było nie tylko świetną zabawą, ale również prawdziwą lekcją odkrywania nauki w praktyce. Dzieci opuszczały SOWĘ z uśmiechem na twarzy, pełne nowych doświadczeń i inspiracji do dalszego poznawania świata nauki i
techniki.