O EKOLOGII WŚRÓD NAJMŁODSZYCH

wzięły udział w warsztatach LEGO,
które były prowadzone przez edukatorów strefy SOWA w Mediatece
.

Warsztaty dotyczyły ekologii w dzisiejszym świecie. Nasze małe konstruktorki i konstruktorzy miały okazję rozwijać swoją kreatywność, a jednocześnie doskonalić umiejętności współpracy.
       Pierwszaki z wielkim entuzjazmem biorąc w ręce klocki LEGO, zaczęły tworzyć niesamowite konstrukcje. Każde dziecko miało możliwość wyrażenia swojej wyjątkowej wizji i pomysłowości, co skutkowało różnorodnością niesamowitych budowli. Widok ich skupionych twarzy i radosnych okrzyków radości, gdy udało im się stworzyć coś nowego, był niezwykle satysfakcjonujący.
        W trakcie warsztatów nasi mali twórcy nie tylko doskonalili swoje umiejętności manualne, ale również uczyli się współpracy i dzielenia się pomysłami. Zadania grupowe sprawiły, że dzieci pracowały razem, wymieniając się pomysłami i wzajemnie się wspierając.

Warsztaty LEGO z pewnością były niezapomnianym przeżyciem dla naszych pierwszoklasistów.
Widząc uśmiechy na twarzach dzieci i ich dumę z własnych kreacji,
możemy śmiało powiedzieć, że to był dzień pełen radości i kreatywności.