DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

10DZ

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W NASZEJ SZKOLE

​Listopad na ogół kojarzy się z ponurą i przygnębiającą pogodą. Ale nie zawsze musi być smutny. 21 dzień tego miesiąca obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

My, czyli Samorząd Uczniowski, postanowiliśmy zachęcić do praktykowania życzliwości już od początku listopada, żeby ten miesiąc, wbrew swej złej opinii, przyniósł wszystkim wiele radości i szybciej minął. Na początek mogliśmy zagłębić się w lekturze gazetki szkolnej o tym czym właściwie jest życzliwość i jakimi cechami odznacza się życzliwy człowiek. Chętni uczniowie mogli wziąć udział w wyzwaniu, które polegało na wykonaniu 21 zadań, dzięki którym można było trenować bycie życzliwym i sprawić wielu osobom radość.
A w kulminacyjny dzień, 21 listopada każda klasa przygotowała niespodziankę dla wylosowanej wcześniej klasy.

Pojawiły się miłe pozdrowienia, kartki, jesienne liście
- motywatory, quizy oraz moc uśmiechów i pozytywnej energii.

To był bardzo miły dzień…